Nejdek2

Během měsíce ledna byly rozvezeny nové katalogy poskytovatelů slev a výhod pro osoby nad 55 let a držitele bezplatné karty SeniorPasu do vybraných informačních center, do klubů seniorů a na obecní, nebo městské úřady v našem kraji, které již projevili zájem o spolupráci v rámci projektu SeniorPas.
Už nyní si můžete Váš katalog vyzvednout na recepci ve všech budovách Krajského úřadu Karlovarského kraje a v Krajské knihovně Karlovy Vary, obojí na Závodní ulici 353/88 v Karlových Varech ve Dvorech (zastávka autobusu č. 1 a 16 / Krajský úřad).
Seznam poskytovatelů slev je k dispozici rovněž na internetových stránkách projektu SeniorPas i na webu Karlovarského kraje.

Neváhejte a přijďte si pro své výhody.

pdf buttonPřehled míst pro výdej katalogu poskytovatelů slev a výhod pro osoby nad 55 let v Karlovarském kraji v roce 2019 (pdf).