Prezentace projektu a možnost registrace v Mariánských LázníchDne 29.9. se uskutečnila v M. Lázních a v Chebu oslava Mezinárodního dne seniorů. Přítomni si užili v rámci Svátku seniorů hodnotný kulturní program i malé občerstvení a zájemci dostali možnost přihlásit se do projektu Senior Pas a požádat o slevovou kartu. Byl o ni vysoký zájem a dá se očekávat, počet držitelů karty se opět zvýší – už nyní je v Karlovarském kraji zaregistrováno více než 14 000 osob. Akci zaštítila hejtmanka Karlovarského kraje – Mgr. Jana Mračková Vildumetzová, která společně s náměstkem – Mgr. Petrem Kubisem předala vylosovaným seniorům na památku drobné dárky.

O kulturní program se postaraly mažoretky „Kopretinky z jihu“, žáci Základní umělecké školy Fryderyka Chopina mariánské Lázně, dětský folklórní soubor Rozmarýnek, mažoretky a členky Taneční skupiny ZUŠ z Chebu, Pěvecký sbor Špalíček a Dětský soubor při ZUŠ Cheb

Akce moderoval známý český umělec – pan Vladimír Hron, který ve druhé polovině programu zazpíval seniorům v obou městech několik oblíbených melodií.

Video z oslavy Dne seniorů: